Neviditelný obrubník Eko-Brim černý, 985 x 50 x 80 mm

Kód: 001001A
Neohodnoceno
Výrobce: TENAX
89 Kč / ks
Můžeme doručit do:
21.8.2018
Skladem, ihned k odběru

Neviditelný obrubník je skvělá pomůcka nejen do zahrady na oddělení travnaté plochy od okolí bez viditelných okrajů, ale má univerzální použití při různých typech materiálů, které na seba navazují, jako například oddělení chodníku od travnaté plochy, jako náhrada betonových obrubníků při pokládce zámkové dlažby atd. Délka :  985 mm, Výška :    50 mm, Šířka  :    80 mm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Neviditelný obrubník je skvělá pomůcka nejen do zahrady na oddělení travnaté plochy od okolí bez viditelných okrajů, ale má univerzální použití při různých typech materiálů, které na seba navazují, jako například oddělení chodníku od travnaté plochy, jako náhrada betonových obrubníků při pokládce zámkové dlažby atd. Svou konstrukcí z recyklovaného materiálu, snadnou montáží bez výkopových prací, možností lehkého tvarování okrajů, jednoduchou a rychlou realizací je neviditelný obrubník vyhledávaným záhradním obrubníkem při projektovaní zahrad a zeleně.


Délka :  985 mm
Výška :    50 mm
Šířka  :    80 mm
Hmotnost : 0,420 kg
Barva :  černá
Materiál : recyklovaný plast

UPOZORNENÍ : nikdy neupravujte zámek na obrubníku, pokud Vám nejde spojit. Stačí, když použijete gumové kladivo a správně se trefíte :-) Zámek neviditelného obrubníku je speciálně navržen tak, aby držel po dobu tvarování i během celé jeho životnosti.

Hřeby k neviditelnému obtubníku se objednávají samostatně (doporučené jsou 3 hřeby na běžný metr na rovnou lištu, avšak do lišt tvarovaných do oblouků je potrebné objednat 4 a více kusů)

Doplňkové parametry

Kategorie: Dekorativní ohraničení
Záruka: 2 roky