Tel.: +420 603 840 123e-mail: info@stylegarden.cz

Podlahy pro terasy a balkony

 

CELOROČNÍ RADOST Z PŘÍJEMNÉ PODLAHY NA TERASE

Každá terasa a balkon je vystavena měnícím se klimatickým podmínkám a výkyvami teplot v různých obdobích dne a roku. Sucho, vlhkost nebo mráz mají také vliv na materiál a povrchovou strukturu podlahy. Pokud přemýšlíte o trvanlivém řešení, ideální jsou podlahové materiály společnosti WARCO, a to jak pro terasy, tak i balkony.

Tradiční keramické dlaždice, které jsou přilepené přímo na stávající plochy se mohou v průběhu času lámat, štípat nebo rozdrtit. V důsledku měnících se klimatických podmínek může vlhkost proniknout pod povrch. Podobným způsobem se chovají všechny ostatní typy podlah, které jsou upevněny k zemi.

 

ODDĚLENÍ POVRCHU OD PODLOŽÍ

Aby nedošlo k poškození terasy nebo balkonu, povrch konstrukčních vrstev musí být od sebe oddělen. V praxi je to docela jednoduché. Musíme pouze zajistit, aby jednotlivé vrstvy nebyly k sobě navzájem pevně spojeny a aby byly vyrobeny z odolného a pružného materiálu.

ROVNÝ A PEVNÝ PODKLAD JE IDEÁLNÍ


 

Flexibilní panely WARCO jsou ideálním řešením problémů, které vznikají v průběhu renovace terasy nebo balkonu. Produkt může být položen přímo stávající povrch. Panely WARCO lze položit také na vrstvu zhutněného štěrku nebo kameniva. V případě podkladů jako je beton, asfalt, dlaždice, plech, živičné nebo kovové fólie, střechy, podlahové desky nebo prkna lze flexibilní desky položit přímo na tento povrch.

Široký výběr různých typů panelů WARCO je jedinečný pozitivem. Můžeme si vybrat z produktů různých tlouštěk, jako jsou 18 mm, 30 mm nebo 40 mm, a nízké hmotnosti 14-32 kg na metr čtvereční.

Chcete dostávat informace o akcích a novinkách z našeho obchodu na email?

Stylegarden.cz

Školní 88/5

696 01  Rohatec

Kontakt

Telefon : +420 603 840 123

E-mail  : info@stylegarden.cz

Informace

Kontakt

Sledování zásilek

E-obchod

Doprava a platba

Obchodní podmínky

Reklamace

Odstoupení od kupní smlouvy

 

X
Soubory cookies
Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací