Tel.: +420 603 840 123e-mail: info@stylegarden.cz

Velkoobchod

Nabízíme Vám možnost velkoobchodní spolupráce v rámci celého sortimentu společnosti CATRAL (viz. katalogy ke stažení). Sortiment neustále rozšiřujeme. V případě zájmu o jakýkoliv produkt, který není v nabídce nás neváhejte kontaktovat. Pro bližší informace, týkající se velkoobchodní spolupráce nás kontaktujte :

Mobil : +420 603 840 123
E-mail: info@catral.cz


XML FEED

Velkoobchodním partnerům nabízíme možnost synchronizace dat prostřednictvím xml feedu našeho obchodu. Jedná se o propojení Vašeho eshopu s naším obchodem. Princip spočívá v tom, že Vám umožníme získávat informace o produktech v elektronické podobě, které nabízíme ve svém eshopu.

Námi poskytovaná data se přemění v nabídku Vašeho eshopu. Tzn., že se produkty objeví ve Vašem eshopu stejně jako u nás. Díky xml feedu získáte veškeré informace o nabízených produktech, tj. popisku, ceně, skladové dostupnosti zboží a fotografiích.

Jednou z velkých výhod xml feedu je aktuálnost dat a informace o daném zboží. Xml feed několikrát denně aktualizuje informace o námi nabízeném zboží. Důrazně doporučujeme provádění mírných změn v importovaných popiscích z důvodu znevýhodňování stejných obsahů ze strany vyhledávačů.

Chcete dostávat informace o akcích a novinkách z našeho obchodu na email?

Stylegarden.cz

Školní 88/5

696 01  Rohatec

Kontakt

Telefon : +420 603 840 123

E-mail  : info@stylegarden.cz

Informace

Kontakt

Sledování zásilek

E-obchod

Doprava a platba

Obchodní podmínky

Reklamace

Odstoupení od kupní smlouvy

 

X
Soubory cookies
Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací